Yhteystiedot

Pro Center Ojan Raudan paikkakuntakohtaiset yhteystiedot. Kaikissa asioissa voit ottaa suoraan yhteyttä yritysmyyjiimme.


Kempele

Yritysmyyjät palvelevat klo 7-16. Muina aikoina myymälöiden muu henkilökunta palvelee yritysasiakkaita liikkeiden aukioloaikojen mukaisesti.

Jaakko Kynsijärvi

Yritysmyyjä,
puh. 044 799 7631
jaakko.kynsijarvi@k-rauta.fi

Harri Appelgren

Yritysmyyjä,
puh. 044 799 7430
harri.appelgren@k-rauta.fi

 

Tuomo Heinonen

Yritysmyyjä,
puh. 044 799 7630
tuomo.heinonen@k-rauta.fi

Marko Sarkkinen

Yritysmyyjä,
puh. 044 799 7446
marko.sarkkinen@k-rauta.fi

Esko Piipponen

Yritysmyyjä,
puh. 044 799 7432
esko.piipponen@k-rauta.fi

Pekka Karjalainen

Yritysmyyjä,
puh. 044 799 7418
pekka.karjalainen@k-rauta.fi

Myyntiassistentti,
puh. 044 799 7471

Varasto

Jarno Marttila 044 799 7458
Logistiikkapäällikkö
jarno.marttila@k-rauta.fi

Myymäläpäällikkö

Antti-Jussi Toivonen 
044 799 7233
antti-jussi.toivonen@k-rauta.fi


Kalajoki

Yritysmyyjämme palvelee klo 7-16. Muina aikoina myymälän muu henkilökunta palvelee yritysasiakkaita liikkeen aukioloaikojen mukaisesti.

Alexsandra Lilja

Yritysmyyjä
puh. 044 799 7320
alexsandra.lilja@k-rauta.fi

Saku Sorvari

Myymäläpäällikkö
puh. 044 799 7234
saku.sorvari@k-rauta.fi


Oulainen

Yritysmyyjämme palvelee klo 8-16.  Muina aikoina myymälän muu henkilökunta palvelee yritysasiakkaita liikkeen aukioloaikojen mukaisesti.

Risto Saari

Yritysmyyjä
puh. 044 799 7201
risto.saari@k-rauta.fi

Simo Kukko

Myymäläpäällikkö
puh. 044 799 7323
simo.kukko@k-rauta.fi


Raahe

Yritysmyyjämme palvelee klo 8-16. Muina aikoina myymälän muu henkilökunta palvelee yritysasiakkaita liikkeen aukioloaikojen mukaisesti.

Jarmo Myllymäki

Myymäläpäällikkö
puh. 044 799 7417
jarmo.myllymaki@k-rauta.fi