Yhteystiedot

Ojan Raudan Yritysmyynnin paikkakuntakohtaiset yhteystiedot. Kaikissa asioissa voit ottaa suoraan yhteyttä yritysmyyjiimme.


Oulu ja Kempele

Yritysmyyjät palvelevat klo 7-16. Muina aikoina myymälöiden muu henkilökunta palvelee yritysasiakkaita liikkeiden aukioloaikojen mukaisesti.

Jaakko Kynsijärvi

Yritysmyyjä, Oulu ja Kempele
puh. 044 799 7631
jaakko.kynsijarvi@k-rauta.fi

Harri Appelgren

Yritysmyyjä, Oulu ja Kempele
puh. 044 799 7430
harri.appelgren@k-rauta.fi

Kalle Parkkila

Yritysmyyjä, Oulu ja Kempele
puh. 044 799 7418
kalle.parkkila@k-rauta.fi

Marko Sarkkinen

Yritysmyyjä, Oulu ja Kempele
puh. 044 799 7446
marko.sarkkinen@k-rauta.fi

Tuomo Heinonen

Yritysmyyjä, Oulu
puh. 044 799 7630
tuomo.heinonen@k-rauta.fi

Päivi Tykkyläinen

Myyntiassistentti, Kempele
puh. 044 799 7471
paivi.tykkylainen@k-rauta.fi

Rami Karhumaa

Myyntipäällikkö, Oulu ja Kempele
puh. 044 799 7429
rami.karhumaa@k-rauta.fi

Varasto
Kempele

Jarmo Pekkala
044 799 7466
Varastopäällikkö
jarmo.pekkala@k-rauta.fi

Jarno Marttila 044 799 7458
Logistiikkapäällikkö
jarno.marttila@k-rauta.fi

Myymäläpäällikkö
Kempele

Janne Pesälä
044 799 7623
janne.pesala@k-rauta.fi

Myymäläpäällikkö
Oulu

Petteri Karhumaa
044 799 7650
petteri.karhumaari.@k-rauta.fi


Kalajoki

Yritysmyyjämme palvelee klo 8-16. Muina aikoina myymälän muu henkilökunta palvelee yritysasiakkaita liikkeen aukioloaikojen mukaisesti.

Timo Palokangas

Yritysmyyjä
puh. 044 799 7320
timo.palokangas@k-rauta.fi

Antti-Jussi Toivonen

Myymäläpäällikkö
puh. 044 799 7233
antti-jussi.toivonen@k-rauta.fi


Oulainen

Yritysmyyjämme palvelee klo 8-16.  Muina aikoina myymälän muu henkilökunta palvelee yritysasiakkaita liikkeen aukioloaikojen mukaisesti.

Saku Sorvari

Yritysmyyjä
puh. 044 799 7234
saku.sorvari@k-rauta.fi

Simo Kukko

Myymäläpäällikkö
puh. 044 799 7323
simo.kukko@k-rauta.fi


Raahe

Yritysmyyjämme palvelee klo 8-16. Muina aikoina myymälän muu henkilökunta palvelee yritysasiakkaita liikkeen aukioloaikojen mukaisesti.

Juho Yliniitty

Yritysmyyjä
puh. 044 799 7541
juho.yliniitty@k-rauta.fi

 
Pauli Hyvärinen

Myymäläpäällikkö
puh. 044 799 7417
pauli.hyvarinen@k-rauta.fi